Kontaktformulär

11 + 14 =

Adress och telefon

Nora
Besöksadress: Skarpskyttevägen 6
Postadress: Skarpskyttevägen 6, 713 32 Nora
Tel: 0587-126 20
Fax: 0587-126 30
sdcab@sdcab.se

Stockholm
Besöksadress: Karusellplan 19, 126 31 Hägersten, 126 13 Stockholm
Fax: 08-681 04 02

Vi svarar så fort som möjligt!

Kontakta oss gärna!

Erik Håkanson
Försäjning Nora
+46 70-780 61 62
erik@sdcab.se

Ante Larsson
Försäljning Stockholm
+46 70-780 61 61
ante@sdcab.se

Karin Karlsson
Administration och kundtjänst Nora
+46 705751600
karin@sdcab.se

Björn Wikström
Säljare, REFLEX mätutrustning
+46 706162511
bjorn@sdcab.se

Linnea Håkansson
Kundservice Nora
070-780 61 63
linnea@sdcab.se

Ellinor Håkansson
Kundservice Nora
070-780 61 63
ellinor@sdcab.se

Anders Olsson
DRILLEX
+46 702338070
anders@drillex.se

Jim Mannström
Service/Sälj Stockholm
Mob: 070-600 41 48
jim@sdcab.se

John Jivblad
Kvalitet och utveckling
073-8027233
john@sdcab.se

Rickard Bockholt
Produktion Nora
070-629 38 00
rickard@sdcab.se

Lars Jansson
Produktion Nora

Leif Lindh
Produktion Nora

Markus Niemelä
Produktion Nora

Rolf Carlsson
Produktion Nora

Tomas Björklund
Produktion Nora

Thomas Carlsson
Produktion Nora

Adam Jivblad
Produktion Nora

Hitta till oss

Skarpskyttevägen 6, Nora

Karusellplan 19, Hägersten