Kontaktformulär

Adress och telefon

Nora
Besöksadress: Skarpskyttevägen 6
Postadress: Skarpskyttevägen 6, 713 32 Nora
Tel: 0587-126 20
Fax: 0587-126 30
sdcab@sdcab.se

Stockholm
Besöksadress: Karusellplan 19, 126 31 Hägersten, 126 13 Stockholm
Fax: 08-681 04 02

Vi svarar så fort som möjligt!

Kontakta oss gärna!

Erik Håkanson
Försäjning Nora
+46 70 780 61 62
erik@sdcab.se

Ante Larsson
Försäljning Stockholm
+46 70 780 61 61
ante@sdcab.se

Hjalmar Hagman
Sälj
+46 73 322 94 54
hjalmar@sdcab.se

Karin Karlsson
Administration och kundtjänst Nora
+46 70 575 16 00
karin@sdcab.se

Björn Wikström
Säljare, REFLEX mätutrustning
+46 70 616 25 11
bjorn@sdcab.se

Linnea Håkansson
Kundservice Nora
+46 70 780 61 63
linnea@sdcab.se
Föräldraledig 1 feb – 1 okt.

Jim Mannström
Service/Sälj 
+46 70 600 41 48
jim@sdcab.se

Peter Eriksson
Service/ produktion Stockholm
+46 70 980 75 00
peter@sdcab.se

Anders Olsson
DRILLEX
+46 70 233 80 70
anders@drillex.se

John Jivblad
Miljö kontakt, Kvalitet och utveckling
+46 73 802 72 33
john@sdcab.se

Rickard Bockholt
Produktion Nora
+46 70 629 38 00
rickard@sdcab.se

Lars Jansson
Produktion Nora

Leif Lindh
Produktion Nora

Markus Niemelä
Produktion Nora

Tomas Björklund
Produktion Nora

Thomas Carlsson
Produktion Nora

Adam Jivblad
Produktion Nora

Anton Andersson
Produktion Nora

Micke Andersson
Produktion Nora

Hitta till oss

Skarpskyttevägen 6, Nora

Karusellplan 19, Hägersten